Služby

Kemp leží v turisticky velmi zajímavém regionu Čech s nejvyšším 400mil. let starým pohořím Krkonoše o rozloze 454m² s nejvyšší horou Sněžka (1602m), které nepatří mezi velehory, ale má vysokohorský charakter (klima, flóra, fauna). Svou rozlohou 360km² patří mezi největší chráněné území střední Evropy a je též chráněným územím organizace Unesco.

Minikemp s bungalovy a 15 karavanovými místy je velmi dobře vybaven pro rekreaci s dětmi i bez dětí, pro dobré, ale i špatné počasí.

Každé karavanové místo má přípojku na vodu,elektriku,kanalizaci i internet.

Luxusní bungalovy a apartmány  - máme nové luxusní bungalovy a apartmány pro celoroční provoz s kapacitou od 5 do 7 lůžek.Některé jsou s krbovými kamny,samozřejmností je kuchyňka,sprcha,toaleta,místnost pro uložení lyží,kol,sušárna bot i oblečení,terasa...                                                                                                                                                                                                                                                       Společenská místnost s bowlingem a hernou:  zajišťujeme prodej širokého sortimentu pečiva nápojů a občerstvení po celý den.

Herna je velmi často využívaná s velkým výběrem hracích automatů pro děti i dospělé a se společenskou místností je vhodným doplňkem do nepříznivého počasí.

V kempu můžete využívat ZDARMA TRAMPOLÍNY, tenis, volejbal, nohejbal, stolní tenis, dětský koutek s houpačkami, prolejzačkami, kolotočem a domečkem, koupání......

Turistika Krkonoše jsou ideálním místem pro vysokohorskou pěší i cyklo turistiku, díky husté síti dobře značených tras, lanovek, turistických zajímavostí zde najdou uspokojení více i méně zdatní turisté. V zimním období díky vynikajícím sněhovým podmínkám, velkému množství skiparků a husté síti vysokohorských běžeckých tras jsou Krkonoše i rájem zimní turistiky.  http://www.skaly-adrspach.cz/  http://www.reka-labe.cz/pramen/  http://harrachov.ceskehory.cz/     http://snezka.ceskehory.cz/    http://www.cesky-raj-ubytovani.net/

Lyžování :vzdálenosti od kempu Herlíkovice 3 km ,  Špindlerův Mlýn  15 km  Janské Lázně 17 km           Černý Důl  7 km  a mnoho dalších menších areálů.

Volný čas je možné strávit několika různými činnostmi-zastřešené aquaparky, jízdárny, golfové hřiště, tenis, historické stavby, muzea, zimní stadion, vyhlídkové lety, galerie, historie výroby skla, letní bobová dráha, rafting, kanoe, čtyrkolky, horolezecké stěny, paintball, rybolov, lanový dětský park, vodní atrakce, vodopády, skvostné skalní útvary, zoo a mnoho dalších. http://www.atlasceska.cz/praha/zajimavosti-mesta/               http://www.kutna-hora.wz.cz/

Recepce zajišťuje bezplatné kompletní informace o zajímavostech, turistických atrakcích, sportovním vyžití, lékařských službách, výhodných nákupech atd., včetně bezplatné rezervace, případně informace o dopravě, servis, lékařskou pomoc apod. Jsme schopni zajistit různé programy pro kluby, skupiny, včetně stravování, dopravy, průvodce apod. a v mimosezoně nabízíme klidné prostředí a výrazné slevy.

V recepci je možno využívat i  počítač s internetem a můžete zde využívat i bezdrátový internet na vlastním počítači v celém kempu a to zdarma. Součástí recepce je i  doplňkový prodej (pohledy, známky, mapy, informační materiály a knihy a potřeby pro kempaře.

Od kempu jezdí pravidelné autobusové linky, speciální cyklobusy a v zimě skibusy.

 

Aktuality

18.06.2017 | Sleva

Zlevnili jsme poslední volné termíny ubytování v bungalovech. Víc informací na :info@euro-air-camp.cz [celý článek]

12.08.2015 | mimosezonní sleva

Od 15.8. je u nás posezonní sleva na ubytování 10% [celý článek]

06.05.2015 | mobilheim

Nový mobilní dům pro rodinu s dětmi. [celý článek]